23/05/08

Czech šmejd

Už som tu písal o mojom recenzentskom vzore, olympe "objektívnosti", žltej svini menom Dan Hsu /1up, EGM/. Tiež tu bolo pár šplechov na tému hodnotenie hier. Vieme aj to, že na internete je síce more informáci, ale často biednej kvality. Herné autority budete na československom hernom webe hľadať márne /ak pominieme moju maličkosť/. Opačné prípady však môžte naberať veľkou lopatou. Nemusíme isť ani ďaleko, aby sme našli exemplárne príklady tupej idiocie in extremis. Dvaja vykastrovaní chudáci z games.tiscali.cz /úpadkový server plný slaboduchých PS3 haters/, kde sa toleruje iba pochlebovanie a lízanie penisa neurotika JD pekne od koreňa. Vajcia nehľadajte, ta nula žiadne gule nemá. Teraz si dobre pozrite nasledujúce obrázky.
Ide o jeden z prvých a jeden z posledných obrázkov rovnakej scény z hry Motostorm jedna. Alebo kilometre "evolution" videa /kto hral retail verziu hry, bude si myslieť, že toto je iná hra !!/. Rozdiel vo vizuálnej kvalite /efekty, postefekty, rozlišenie textúr ../, stabilite framerajtu, vyladení jazdného modelu atď. je obrovký, a to ich delí iba pár mesiacov. Teraz sledujte, čo tie dva české nuly píšu o druhom diely.

"Po grafické stránce šokují v negativním slova smyslu, ve srovnání třeba s PURE, Crysis nebo s novými obrázky v galerii. OK, jde sice jen o pre-alpha verzi hotovou ze 40 procent, přesto se málokdy stane, aby první díl nějaké hry vypadal o dvě třídy lépe než pokračování. Grafika mi trochu připomínala budgetovku Ford Offroad Racing. Pokud teď hra spíše odradí, není výhodnější ji v nedodělané podobě ještě novinářům nedávat hrát?"

Verte mi, podobnú vylízanosť napíše iba čech. Porovnávať hrubo rozpracovanú ĽUBOVOĽNÚ verziu hry s ČÍMKOĽVEK, čo je vo finálnej fáze - je prejav toho, že matka dotyčného bola lacná štetka so syfilisom v poslednej fáze. Tiež som v posledných článkoch jasne dokázal, že dnes prezentovaná alfa verzia hry Motostorm 2 je bezproblémov technicky lepšia ako alfa prvého dielu. Obrázky a videá tu máte všade dookola. Odpoveď na poslednú rečnícku /?/ otázku je jednoduchá. Vemeno české by si malo uvedomiť, že ide o ukážku ROZPRACOVANEJ hry pre herných novinárov. Nie pre oči civilistov. Ide navyše o načierno natočené video, ktoré zjavne pre bežného hráč nebolo určené. A ukazujú ho preto, lebo taká je verejná objednávka, ľudia CHCÚ vidieť v akom stave je tá hra dnes. Sú prirodzene zvedaví.

"Situaci pro výrobce z Evolution Studios naštěstí zachraňuje jiné video, které pustili na pozadí konference PlayStation Day. "

Evolution Studios záchranu nepotrebujú. Sú to dávno rešpektovaní vývojári. Ich Motostorm jednotka je referenčnou hrou pre tento žáner, a dodnes nebol prekonaný žiadnou hrou na inej platforme. Na tróne ho vystrieda až jeho druhý diel. Iba jeden subjekt tu potrebuje záchranu. Games.tiscali.cz - tá žumpa plná svinských fekálii, ktorá ďalej dokazuje, že kvalitná herná žurnalistika v čechách neexistuje.

Update > Games.tiscali.cz by malo prestať papať "zlé huby", pokochajte sa : "Modely a obličeje vojáků jsou tak autentické, že leckdo chvíli váhá, co je ze hry a co jsou fotky ze skutečné války." Idiot JD si mýli reálne ČB fotky so zábermi z hry !!!Splitscreen v akcii.

No comments:

Post a Comment

**** pre vloženie hypertextového odkazu do komentára použi CSS kód: hyperlink ****